Kalıcı Makyaj

KALICI MAKYAJ

Kalıcı makyaj uygulaması göze, kaşa, dudağa kalıcı olarak kalıcı makyaj cihazı ve kalıcı makyaj boyaları ve micro iğneler yardımıyla Epidermis tabakasına çok hassas bir şekilde mikro pigment uygulanmasıdır.

100% anti-alerjik ve 100% doğaldır. Yüz ve cilt ile uyumludur. Tek kullanımlık steril mikro iğnelerle, cilt yüzeyini kontürleme işlemidir. Yapılacak olan bölgeye göre işlem süresi kısalıp uzayabilir.

Doğal bir görünüm için ten rengine saç rengine uygun doğal renkler seçilerek uygulama yapılır.

Kalıcı makyaj ürünleri katkı ve koku maddeleri içermez. Ürünler bitkisel olduğu için kalıcı makyajın ömrü genel olarak 2-5 yıl arasındadır.

Profesyonel kalıcı makyaj kaş uygulamalari dört teknikle yapilir. Birincisi kalıcı makyaj kıl tekniği diye adlandırdığımız natürel kıl görünümü vererek tek tek kıl çizerek kalıcı makyaj kıl tekniği. İkinci kalıcı makyaj kaş uygulama tekniğimiz kaş bölgesinin alt kısmını hafif bir tonla gölgelendirerek üstüne kıl çizdiğimiz doğal görünümlü kalıcı makyaj gölgeli kıl tekniği uygulamasi. Üçüncü kalıcı makyaj kaş tekniğimiz yapılan kaş tasarımının sade bir tonla gölge uygulanmasıdır.